"KOTKI"

  

                                                               Grupa „Kotki" to dzieci 3 -  letnie. W roku szkolnym 2018/2019 uczęszcza do niej  25 dzieci. Cześć! Nasza grupa, to grupa dzieci najmłodszych w przedszkolu.  Dopiero niedawno się poznaliśmy,  uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i bawić się zabawkami. Nasza sala jest różowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie! Miau, miau, miau....

W naszej grupie pracuje mgr Agnieszka Niedziela,  mgr Joanna Kowalska i mgr Dorota Curzydło.

MAJ


  TEMATYKA ZAJĘĆ:

 TEMAT I: "Listy znaczki i inne paczki"

 TEMAT II: "W przychodni zdrowia - poznajemy pracę lekarza"  

TEMAT III: "Idą święta Wielkanocne"

TEMAT IV: "Dbamy o ziemię!" 

                                                                                                               

Plan współpracy z rodzicami:

 "Pasowanie na przedszkolaka" - spotkanie integracyjne dla dzieci i rodziców w sali przedszkolnej.

Podziękowania dla rodziców:

* dziękujemy Rodzicom za dostarczenie darów jesieni do kącika przyrody.

*dziękujemy Rodzicom za dostarczenie chusteczek higienicznych

OTO NASZE ZDJĘCIA...

ROK SZKOLNY 2018/2019