Zajęcia taneczne

dance

 

 

 

 

Zajęcia kółka tanecznego "Brzdące" przeznaczone są dla dzieci 

5- letnich lubiących ćwiczyć i wykazujących zainteresowanie tańcem.

Celem kółka jest usprawnianie motoryczności, rozwój i kształtowanie sprawności ruchowej, twórcze wypowiadanie się dziecka poprzez ruchy ciała. Dzięki pracy zespołowej rozwijają się indywidualne zdolności każdego dziecka. Zajęcia tego rodzaju pozwalają ujawnić inicjatywę , aktywność i samodzielność dzieci.

Konieczność zapamiętania poszczególnych zmian zachodzących w układach tanecznych zmusza do uwagi, szybszej orientacji, decyzji, uczy przestrzegać ładu i porządku, podporządkować się umownym przepisom, wyrabia pozytywne cechy charakteru, kształci wrażliwość estetyczną.

Dzieci lubią popisywać się przed innymi, toteż nauczony taniec chętnie chcą zaprezentować przed rodzicami, dziadkami czy kolegami. Zabawa ich sięga zenitu, gdy mają możliwość zatańczyć "na scenie", przebrać się w kostiumy taneczne, wymalować buzię i chociaż na chwilę stać się "prawdziwym tancerzem"

Mam nadzieję, że prowadzone przeze mnie kółko taneczne przyczyni się do rozwoju zainteresowań i uzdolnień ruchowych dzieci w naszym przedszkolu, do popularyzacji tańca nowoczesnego i nie tylko oraz będzie alternatywą na ciekawy sposób spędzenia poprzez nich wolnego czasu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA TANECZNE

W KAŻDĄ ŚRODĘ OD GODZ. 13.30 DO GODZ. 14.00 


Dzieci należące do kółka tanecznego "Brzdące":

 1.  ZUZANNA PAPINA
 2. ALEKSANDRA DĘBICKA
 3. BRAJAN DZIOK
 4. MATEUSZ KISZKA
 5. ALEKSANDRA PAWELEC
 6. ALICJA PAWELEC
 7. ZUZANNA WEDA
 8. EMILIA DRYNDA
 9. NATALIA KUTEK
 10. ANNA NOWAK
 11. NADIA OLEŚ
 12. LENA CHMIELEWSKA 

Opiekunem kółka tanecznego jest nauczycielka KRYSTYNA GRZESIK.

OTO NASZE ZDJĘCIA:

DSCN9715-600

DSCN9717-600

DSCN9723-600

DSCN9725-600

DSCN9763-600

DSCN9764-600