Zajęcia taneczne

 

 

 

 

Zajęcia kółka tanecznego "Brzdące" przeznaczone są dla dzieci 

5- letnich lubiących ćwiczyć i wykazujących zainteresowanie tańcem.

Celem kółka jest usprawnianie motoryczności, rozwój i kształtowanie sprawności ruchowej, twórcze wypowiadanie się dziecka poprzez ruchy ciała. Dzięki pracy zespołowej rozwijają się indywidualne zdolności każdego dziecka. Zajęcia tego rodzaju pozwalają ujawnić inicjatywę , aktywność i samodzielność dzieci.Konieczność zapamiętania poszczególnych zmian zachodzących w układach tanecznych zmusza do uwagi, szybszej orientacji, decyzji, uczy przestrzegać ładu i porządku, podporządkować się umownym przepisom, wyrabia pozytywne cechy charakteru, kształci wrażliwość estetyczną.Dzieci lubią popisywać się przed innymi, toteż nauczony taniec chętnie chcą zaprezentować przed rodzicami, dziadkami czy kolegami. Zabawa ich sięga zenitu, gdy mają możliwość zatańczyć "na scenie", przebrać się w kostiumy taneczne, wymalować buzię i chociaż na chwilę stać się "prawdziwym tancerzem". Mam nadzieję, że prowadzone przeze mnie kółko taneczne przyczyni się do rozwoju zainteresowań i uzdolnień ruchowych dzieci w naszym przedszkolu, do popularyzacji tańca nowoczesnego i nie tylko oraz będzie alternatywą na ciekawy sposób spędzenia poprzez nich wolnego czasu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA TANECZNE

W KAŻDY CZWARTEK O 13.30 - 14.00 


Dzieci należące do kółka tanecznego "Brzdące":

  1. ZUZANNA SZYMAŃSKA 
  2. LILIANNA WIŚNIWSKA
  3. KAROLINA MAJEWSKA
  4. MAGDALENA KUDRYŚ
  5. MAJA ŁOKIETKO
  6. LENA ZIELIŃSKA - KOZŁOWSKA
  7. KALINA MIKOŁAJCZYK
  8. KAMILA KOZAK
  9. ANASTAZJA JACIUBEK

Opiekunem kółka tanecznego jest nauczycielka . Teresa Wilk

ROK SZKOLNY 2017/2018